Březen 2017

Long time no see

30. března 2017 v 21:05 Kňučení
Skoro jsem zapomněla, že existuje blog. Tedy tenhle, o těch ostatních stále dobře vím.
Březen byl měsíc veskrze podivný; příplížil se nepozorován a náhle, a rychle ubíhal, aniž bych to výrazněji postřehla, protože s sebou přinesl divné nálady, asi abych si ten konec zimy ještě užila. Trochu paradoxní je, že ta zima vůbec nebyla tak hrozná, netrvala přehnaně dlouho, nebyla žádná velká bláta ani bouře a neděly se žádné děsivé věci, kterých jsem se bála na podzim.
Jen mi prostě občas lidově řečeno jebe v palici.


Zevlákování

2. března 2017 v 23:03 Kňučení
Minulý týden mě přepadla chuť po delší době zase spáchat něco blogového. Osud si to však zjevně nepřál, jelikož mi blog.cz několik dní hlásil jakousi chybu serveru, což mě rozmrzelo a dost odradilo.
Jenže teď jsem přijela z odpolední, shledala jsem, že jsem čímsi neuchopitelným trochu rozrušená a nechce se mi spát, zato psát se mi chce hodně.
Přišel březen, zima začala sublimovat v jaro, vůbec ne pomalu a nenápadně, ale velice rázně. Většinou mi první dva měsíce roku uběhnou rychleji, než vůbec stačím zaregistrovat, že nějaký nový rok je, letos tomu tak ovšem nebylo. Když se podívám nazpět, začátek ledna mi připadá už strašně daleko a ty emo věci, co jsem tehdy psala, mi připadají jako z jiného vesmíru, a na tu sedmnáctku na konci letopočtu jsem si skoro ani zvykat nepotřebovala.

Oblíbenci: