Santovo nadělení

26. prosince 2016 v 11:54 |  Kňučení
Ačkoli jsem se na advent během podzimu hodně těšila, když přišel, přinesl s sebou místo nadšeného očekávání a radosti spíš plískanice, špatné události a z toho pramenící divné nálady. Uběhl mi pod rukama sotva vnímán s pouze několika málo světlými body. O to lepší ovšem bylo jeho grande finale, čili Štědrý den.Letos jsem se narozdíl od minulého roku nepokoušela vstávat v pět, aby byl ten den co nejdelší, ale hezky jsem si po dalším únavném týdnu přispala a vůbec ničemu to nevadilo, protože venku řádila vichřice s deštěm a v tom se nic dělat nedá. Trochu mě to mrzelo, protože to jednak nebylo vůbec vánoční, a za druhé jsem se těšila na víkend a na více času na konice, který jsem sice měla, ale na nějaké lítání po lesích jsem mohla zapomenout. Jenže počasí poručit nelze, a tak jsem se na to vykašlala a za ničím se nehnala a bylo to moc fajn. Později odpoledne jsem stejně nakonec šla aspoň na chvilku do lesa a na kopci jsem dokonce nalezla zbytky sněhu.


Večer pak byl snad nejkouzelnější za hodně dlouhou dobu; měla jsem svůj tradiční salát a smažák, o který jsem byla loni ochuzena, a taky svařák, který jsme popíjeli dost dlouho, protože u stolu byla pohoda a nikomu se nechtělo zvedat.
Nakonec nám ale Santa pod máminu vánoční hvězdu vysypal tu nezvykle velkou hromadu dárků, a tak jsme se vydali rozbalovat.

Rodiče mi nadělili náušnice symbolizující Blížence, tedy moje znamení, pletenou čepici s bambulí jak od paní Weasleyový, a dvě knížky, to všechno fikaně zabalené v božím papíru s Bleskem McQueenem. Nad knihami jsme strávili notnou dobu nadšeným kvikáním, jelikož to byl Bestiář Harryho Pottera a Kouzelný svět J.K. Rowlingové: Filmová magie, a zejména ta druhá jmenovaná je naprosto úžasná. Obsahuje totiž množství vychytávek, hýbacích a otvíracích obrázků, samolepek a kromě části o potterovských filmech taky Fantastická zvířata (k velké radosti naší máti; věnovala jsem jí aspoň samolepku s Eddiem, nebo by mi tu knížku snad ani nenechala).


Kouzelnícké retro pohlednice z New Yorku!


Pak jsem se vrhla na dárky, které jsem si dovezla minulý týden ze sletu a celou dobu jsem je opatrně zkoumala a přemýšlela jsem, co by v nich mohlo být.
Tak tedy, od Kelly jsem dostala opět úžasnou svíčku ve sklenici, tentokrát s vůní borůvkového koláče (a voní skutečně velmi jedle!), kouzelný Plecháček do lesa, kazetku se sprcháčem a pěnou do koupele s vůní jablka a skořice (což je tedy trochu sporné, každopádně ale voní moc hezky) a naprosto boží fluffy župan, který jsem si moc přála.
Hanyuu mi nadělila naběračku, která vypadá jako lochnesska, čajítko ve tvaru rybky se sundavací hlavou ( u těchto dvou mě trochu vylekalo balení v krabičce od kočičícho žrádla :D), sprcháč/šampon s vůní jahodového muffinu (opět velmi jedlá vůně) a knížku Uvnitř mé hlavy, po níž jsem koukala už nějakou dobu a nevěděla jsem jestli si jí přečíst, nebo ne, tak už nemusím váhat. Přihodila také hlodací špalík pro činčily, který se stal populární hračkou a aspoň díky němu na chvíli nehlodají novou budku.
A v balíčcích od Saku jsem nalezla Doctor Who omalovánky a krásnou Lornu McNessie, čímž se počet mých Monster High panenek zvýšil na dvě.Letos se mi hrozně nechtělo fotit všechno zvlášť, tak jsem cvakla jen panenku, jelikož je nejfotogeničtější(lochnesska v zelňačce sice vypadá cool, ale ta polívka moc ne :D).

Od bratra a mé adoptivní sestry jsem dostala dalšího plyšového fluffy unicorna do své sbírky a od vzdálenějšího příbuzenstva nějakou další kosmetiku (asi tak půl roku nemusím kupovat sprcháče), svíčku s vůní vanilkového pečiva, která mění barvy, když hoří (do třetice velmi jedlá vůně) a nějaké finance, s nimiž už mám určitý plán (nebudu muset čekat na vánoční prémie!).

Celkově mám z těchto Vánoc radost, i když včerejšek nějak utekl mezi návštěvami a hnusným počasím a dnes už se mě chytá takový ten nedělní pocit, ale jsem spokojená; mám ohromnou radost z dárků, z toho, že se mé dárky líbily, i z toho, jak nečekaně pěkný byl Štědrý večer.

 


Komentáře

1 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 27. prosince 2016 v 16:06 | Reagovat

Myslím, že přesně tu stejnou svíčku mám taky, a jedle tedy rozhodně voní. :D

Mám radost, žes měla radost. :3

2 Lowri Lowri | E-mail | Web | 29. prosince 2016 v 20:06 | Reagovat

[1]: Zvenku je na ní obrázek pekárny. :)

3 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 29. prosince 2016 v 20:09 | Reagovat

[2]: Yup, toť ona. ^^

4 Hanyuu Hanyuu | Web | 30. prosince 2016 v 18:30 | Reagovat

Kdybys jen věděla, jak strašně jsem se děsila, že si tu knížku třeba do Vánoc koupíš... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Oblíbenci: