Prosinec 2016

Santovo nadělení

26. prosince 2016 v 11:54 Kňučení
Ačkoli jsem se na advent během podzimu hodně těšila, když přišel, přinesl s sebou místo nadšeného očekávání a radosti spíš plískanice, špatné události a z toho pramenící divné nálady. Uběhl mi pod rukama sotva vnímán s pouze několika málo světlými body. O to lepší ovšem bylo jeho grande finale, čili Štědrý den.Slet mražených čarodějnic

18. prosince 2016 v 18:49 Kňučení
Když jsme loni touhle dobou seděly na terase před pražskou muzejní kavárnou a stěžovaly si na jarní počasí, netušila jsem, že si o rok později budu skoro přát, aby se to jarní počasí aspoň na chvilku vrátilo a ohřálo mi promrzlé končetiny. Aspoň ale to šedivé počasí a lezavá zima víc připomínalo blížící se Vánoce, což rozhodně nebylo na škodu, jelikož ze mě uplynulý týden vysál všechnu vánoční i jinou náladu, jak byl hnusný, a chvíli jsem se i bála, jestli vůbec někam pojedu.
Nakonec to však dobře dopadlo a já jsem zase mohla vidět všechny čarodějnice plus priceznu Laru von Voříšek hezky pohromadě.


Advent v březnu

10. prosince 2016 v 20:08 Kňučení
Pokud netrpíte poruchou vnímání barev, všimli jste si, že jsem si blogísek přebarvila na fialovou. Fialová je hned po modré mojí nejmilejší barvou, a považuji za úspěch, že jsem našla ten správný odstín za velmi krátkou dobu. Když už jsem byla v tom předělávání a náladě na změny, chvilku jsem si hrála s myšlenkou, že bych přesídlila na blogspot. Ten se mi sice vzhledově líbí víc, ale s blogem jsem nikdy neměla výraznější problém a na to moje žvanění jednou za týden až spíše dva je plně dostačující. Navíc jsem líná si sem i umístit ten vánoční stromeček nebo světýlka nebo co jsem tu vždycky měla, takže jsem nějaké stěhování rychle zavrhla, a můžeme směle jet dál tak, jak jsme zvyklí.

Oblíbenci: