Září 2016

Per angusta ad augusta

21. září 2016 v 21:23 Kňučení
Zdá se, že můj blog bude vzkříšen ze zatracení.
Z toho důvodu, a taky proto, že mě ta modrá už nebavila, jsem jej trochu vytunila. Tedy spíš přebarvila; na větší akce jsem líná a navíc, mé grafické schopnosti začínají a končí v Malování (největším majstrštykem byl obrázek Tardis, k níž jsem připlácla obrázky papoušků se srdíčkem nad hlavou a nějakou dobu jsem to tu měla jako záhlaví) a jelikož jsem líná, ani se mi nic jinýho nechce učit. Navíc myslím, že mému občasnému žvanění to dostačuje a těm, kteří to čtou, to musí stačit taky.
Taky či tak, jsem tady kvůli zajímavějším věcem.


Jdu spát. Tedy teď už ne.

15. září 2016 v 11:15 Kňučení
Před týdnem jsem se vrátila od moře, šťastná, že už jsem zase doma, protože letos se mi tam nechtělo skutečně hodně. Možná proto, že už jsem věděla, do čeho jdu, anebo to bylo jen těmi špatnými vibracemi, které, jak se zdá, hýbou celým letošním rokem. Jeho jebnutost se projevila i v průběhu té dovolené; zahanbeně přiznávám, že se mi tam příliš nelíbilo a s láskou jsem vzpomínala na loňské Alpy, Heller Garden, obchodní dům Il Leone, pokoj s balkónem a jezero.
Ovšem ta osoba, která dost fňukala a cítila se nepochopená, ta, kterou jsem kdysi bývala, už tu není, a já tohle dělat nebudu, takže ač se mi na téhle dovolené líbilo méně než na loňské, byla to dovolená, což samo o sobě stačí k tomu, aby t čtyři dny nebyly úplně zavrženy.


Kafe a Tumblr.

2. září 2016 v 11:32 Kňučení
Včera večer jsem si začala v hlavě sumírovat článek. Chvíli mi trvalo, než mi došlo, nad čím to vlastně přemýšlím, a když se tak stalo, ukrutně jsem to chtěla napsat hned. Jenže jsem seděla v práci, a měla jsem tam sedět ještě dlouho, takže to prostě muselo počkat do rána. Docela krutá situace, když po dlouhé době, kdy vůbec nemáte chuť blogovat, tu chuť najednou dostanete a zrovna blogovat nemůžete. Zapisovala jsem si ty nápady aspoń na papírky, abych k tomu ráno nesedla a tupě nekoukala a nevyšel z toho zas nějaký trapný plivanec.
Doufám, že nevyjde, protože to včerejší nadšení se samozřejmě poněkud zmenšilo.

Oblíbenci: