Srpen 2016

Letní hudební mix

23. srpna 2016 v 15:54 Na poslouchání
Co si pamatuju, bylo léto vždycky obdobím, kdy vznikl nějaký megahit pochybné kvality, který všichni milovali, a kdo tvrdil, že ne, ten nejvíc, a spolu s koncem srpna upadl do hlubin zapomnění.
Teď už to tolik nežeru, ani nesleduju, jako tenkrát, rádio poslouchám jen zřídka a každá druhá písnička mi připadá stejná jako ta předchozí. Nacházím si vlastní letní hity, a jelikož se léto pomalu chýlí ke svému konci a písničky už tu dlouho nebyly, o několik z mých hot summer hits se podělím.


On melancholy hill

10. srpna 2016 v 18:18 Kňučení
Nalepila se na mě špatná nálada, jako hnusná, stará žvýkačka, a stejně jako se mě vůbec nechce pustit. Místy to vypadá, že už konečně zmizí, odtáhne zpátky do bažin a už se nevrátí, avšak za chvilku je zpět, stejně hnusná, jako předtím.
Nejspíš za to můžou mozkomoři; podle počasí, které víc než srpen připomíná takový pěkný začátek října, to vypadá, že se jich tady rojí značný počet.
Navíc mám tento týden ranní směnu, kterou přes veškerou snahu vždycky nějak propluju zahalená hustou pavučinou únavy a přes vešerou snahu dělat něco zajímavého mi ty dny splynou do mlhavé šmouhy a koncem týdne už skoro nevím, co jsem zač. To je můj kůň? Proč mi leží na stole ta knížka? Proč stahuju to stupidní anime? Proč to všechno vlastně vůbec dělám?

Oblíbenci: