Červenec 2016

Lowrýniny životní teorie

28. července 2016 v 19:50 Kňučení
Téměř po měsíci otvírám blogový editor, neb mám nezastavitalné nutkání sdělit světu, co se mi mele v mozku.
Tohle léto je velice zvláštní. Nemůžu říct, že úplně špatný, ale ani není úplně skvělý, avšak když se to vezme kolem a kolem, je fajn, jako ostatně celý tenhle rok, zatím. A blogovat se mi brutálně nechce; nic extra hustýho se mi neděje, takže by deníčky byly pořád stejné, a nic jiného než deníčky se mi psát nechce a asi to ani neumím, a hlavně prostě nemám tu chuť co jsem mívala dřív, což ovšem nemá smysl nějak znášilňovat. Však to píšu zejména pro vlastní potěšení.
Během července mě ovšem potkalo pár věcí, které mě ponoukly k přemýšlení o životě z trochu jiné strany, než o něm přemýšlím obvykle, a i když jsem ty myšlenky nakousla na sociálních sítích, potřebuju je sdělit světu ještě jednou a nějak si to v té makovičce sesumírovat.
(Bez obrázků by to bylo smutný.)


Zásah proti blogové hnilobě

7. července 2016 v 12:43 Kňučení
Hlásím se s prvním (a možná posledním) červencovým popisem mého bytí!
Po narozeninách jsem chytila jakýsi kašlací a smrkací virus a hned na něj se přilepil duševní stav zvaný summertime sadness. Zvládla jsem to statečně, přestože mi místy bylo vážně mizerně, ať už fyzicky, nebo duševně. Považuju to za výrazný character development, když uvážím, že ještě dva roky nazpět jsem skoro nepřežila den, aniž bych kvůli něčemu nefňukala, a celkově jsem byla taková otrávená a věčně zbytečně ukřivděná bytost. Brrr.
No, minulost necháme minulostí, ta už jiná nebude. Jednou mi možná bude i tohle podivné a bláznivé období připadat hloupé, kdo ví.

Oblíbenci: