Květen 2016

Jak jsem cestovala na Svět knihy a co se dělo dál

18. května 2016 v 20:46 Kňučení
Letošní Svět knihy pro mě byl netrpělivě očekávanou akcí; minulý rok, kdy jsem se tam vydala poprvé, tam došlo k několika milým setkáním, která odstartovala (snad nekončící) sérii dalších, a celkově jsem to shledala velice příjemnou akcí. Návštěvníky totiž z velké části tvoří introvertní geekové a lidé jim podobní, což považuju za něco kouzelného. A tak jsem letos hleděla ke čtrnáctému květnovému dni plna nadšení, od dubna jsem už skutečně počítala zbývající dny, až jsem se konečně dočkala.


Nedělování

8. května 2016 v 16:42 Kňučení
Měla jsem plán na dnešní den, který zahrnoval odpolední psaní něčeho. V neděli odpoledne mě totiž obvykle postihuje psací nálada. Myslela jsem ale, že dnes opět vytáhnu blok, stejně jako jsem to dělala několik posledních týdnů, a vyzkouším to nové pero, které jsem si včera koupila. Jenže pak mě osvítila nějaká vyšší síla a náhle mně přepadla chuť rozkliknout blogový editor a to, co jsem chtěla, napsat sem. Buďto si to někdo přečte a zanechá nějakou reakci, což mě potěší, takže možná brzy napíšu něco dalšího, nebo tu tento výtvor zahnije nepovšimnut, což mě rozmrzí, takže si budu dál čmárat do bloku, než mě zas něco neosvítí, nebo se s tím stane něco docela jiného.
Necháme se překvapit.


Já obrazem

4. května 2016 v 19:47 Čelindže
Na chvilku vzkřísím svůj blog, abych splnila tuhle velmi pěknou výzvu, na níž už nějakou dobu narážím na blozích, které vcelku pravidelně navštěvuji. Výzvu vymyslela Monica Otmili, kde jsem na ni porpvé narazila já, to už nevím, hlavní však myslím je, že jsem se dnešního debilního upršeného dne rozhodla ji splnit.
Cílem je posbírat maximálně osm věcí, které vás nějakým způsobem vystihují, nějak hezky je pospolu vyfotit a u každé z nich krátce vysvětlit, co vás k jejímu výběru vedlo.


(Moje fotka je oproti fotkám jiných účastníků docela hnusná, snad to příliš nevadí.)

Oblíbenci: