Únor 2016

Hudební vsuvka #2

22. února 2016 v 19:32 Na poslouchání
Mým původním záměrem bylo stvořit tento článek už včera, tedy v neděli. Jenže neděle se nakonec ukázala být skutečnou nedělí, kdy jsem se povalovala u kamen, po dlouhé době jsem konečně četla a skutčně jsem oproti svému normálu dělala strašně málo věcí. Bylo to náramně fajn, po dlouhé době.
A tak jsme tady, v předposlední únorové pondělí, kdy počasí vypadalo spíš jako pozdně březnové a já jsem si přála, aby to tak už zůstalo. No nic. Než to skutečně přijde, vrhněme se na převážně vzpomínkový mix mých hudebních favoritů.


Nevymyslela jsem nadpis,

18. února 2016 v 11:34 Kňučení
přestože jsem se o to pokoušela. Nebo chtěla pokusit, abych byla upřímná.
Pvodní plán obsahoval vytvoření dalšího hudebního mixu, jelikož mi tady neustále něco huláká (potichu mě to tolik nebaví), a každou chvilku mne nějaký kousek nadchne. Nedlouho poté jsem si uvědomila, že bych raději napsala nějaký souvislejší text, neb jsem se ocitla v jaksi poetickém rozpoložení, které by nejraději psalo a psalo a nikdy nepřestalo.
Hudební mix však přijde, patrně brzy.
Stejně jako víkend. A zjevně i jaro.Dorty. Valentine. Pan Pool.

14. února 2016 v 17:35 Kňučení
Týden se kolem mně přehnal jako tornádo, a já jsem za to svým způsobem ráda, jelikož obecně stál za starou ošoupanou bačkoru s rozlepenou podrážkou. Někdy se to tak prostě semele.
Počasí nevědělo, jestli má být jarní nebo zimní, takže bylo většinu času šedivé, místy vlezle studené a hlavně příšerně blátivé. Na náladě mi to nepřidávalo; naopak. Do ničeho se mi nechtělo, spát jsem chodila nejdéle v osm a stejně jsem byla příšerně utahaná, štvalo mě víc věcí než obvykle, a tak dále.
Přesto se mi přihodilo několik zajímavostí: kupříkladu jsem objevila, že FattyPillow možná není takový debil, za kterého jsem jej považovala, rozmrzelo mě Supernatural, vykvetla čemeřice a jako kvadrilion dalších lidí jsem včera viděla Deadpoola.
Ó, jak hluboko jsem klesla!


Don't You Forget About Me

6. února 2016 v 21:23 Kňučení
Měla bych jít asi už spát. Abych ten deficit dohnala pořádně. No, nechce se mi. Mám chuť býti nadále kreativní a malovat další a další šípkové růže, dokud s nimi nebudu úplně spokojená, a přemýšlet u toho o tom, jak se těším na to, až zase vykvetou, ale že si chci užít všechno to, co jim bude předcházet.
Nebo jsem prostě jen strašlivě ráda, že mám po delší době volný celý víkend. Konečně jsem se pořádně vyspala, a nemohla jsem uvěřit tomu, jak moc se tím všechno zlepší. Asi už jsem úplně zapomněla, jaké to je. Naskočila jsem do toho svého full of life módu, který je obvykle přítomen jen chvilku, a vydržel mi celý den, nejspíš tím, jak bylo teplé skorojarní odpoledne a kvetla čemeřice a slunce zapadalo mimořádně krásným způsobem.Hudební vsuvka

4. února 2016 v 12:03 Na poslouchání
Při svých potulkách po různorodých blozích (jelikož stále úspěšně šmíruju zajímavé lidi, ale na komentáře tak jakože zapomínám, z čehož vyplývá, že novoroční předsevzetí jsou naprd) jsem objevila několikero článků s rozmanitou oblíbenou hudbou dotyčných blogerů, které mě zaujaly. A tak jsem si dlouho říkala, že podobný článek nestvořím, neb se přece nebudu trapně opičit, ale stejně jsem často přemýšlela o tom, které písničky bych do takového článku mohla zařadit. Načež jsem slovíčko opičit se pozměnila na inspirovat se, a teď jsme tady. Ať to tu není pořád stejný, že jo
Třeba tahle nesourodá změť písniček, vzpomínek, nových objevů i starých známých udělá někomu radost.

Oblíbenci: