Únor 2014

Nepropadejte panice

28. února 2014 v 13:49 Kňučení
Lowri žije. Ale měla namále.
Tedy ne, kecám. Jen jsem si dva dny poležela v nemocnici. Někteří to možná ani nestihli postřehnout, jelikož jsem nijak dlouho mimo nebyla. Navíc jsem občas byla přítomna na Asku nebo fejsku, protože mobilní internet naštěstí docela fungoval. Ale i tak budou někteří jistě zvědaví, co že se mi to vlastně dělo.


Povím vám jednu věc: za ty dohromady tři dny jsem potkala víc doktorů než za celý svůj dosavadní život dohromady, ale toho, o něhož bych opravdu stála, pořád sakra ne :)


Doctor Who Challenge - den pátý

28. února 2014 v 12:58 Čelindže
Chtějí po mně Oblíbenou sérii.Doctor Who Challenge - den čtvrtý

26. února 2014 v 9:33 Čelindže
Aneb Oblíbený soundtrack.
Doctor Who Challenge - den třetí

25. února 2014 v 10:17 Čelindže
Dnes je to Oblíbený společník.Doctor Who Challenge - den druhý

24. února 2014 v 9:21 Čelindže
A Oblíbený Doktor.(a každý den bude tenhle obrázek jinak velký, protože to je tak, když blbeček nepřemýšlí :D)


Nostalgické slunce

23. února 2014 v 17:23 Kňučení
Těžko dokážu slovy popsat, jaké euforické stavy ve mně vyvolává aktuální počasí. A to i tehdy, když na to pouze oukám z okna, jelikož zase nemám venku tolik co na práci, abych tam musela být nonstop. Nicméně viděla jsem první kytičku. Pořádně jsem se projela na obou mých ořích. Moje zlenivělé svaly poněkud protestují, dušička se raduje a konice působí nadmíru spokojeně. Zejména tehdy, když se válejí v největší špíně, kterou najdou.
No, a jakpak si myslíte, že dopadl můj velkolepý Back to the future maraton? Jestli hádáte, že fundamentálně špatně, máte pravdu. Nijak mě to sice netankuje, ale už si nikdy nebudu nic takto plánovat.


Doctor Who Challenge - den první

23. února 2014 v 9:19 Čelindže
Proč se do toho hned nepustit, že. Takže: Oblíbená hláška.Doctor Who Challenge

23. února 2014 v 9:10 Čelindže
Aneb byla jsem odporně donucena a zmanipulována. Tedy kecám. Ale viděla jsem to u té z Underlandu, několik dnů jsem přemýšlela, jestli teda jó nebo né, až jsem došla k závěru, že proč vlastně ne. Sice to nejspíš nebude nikoho zajímat, ale to není můj problém. Mě to totiž sakra zajímá :DNevydařený tuning a několik dalších nešvarů

22. února 2014 v 11:24 Kňučení
Měla bych si konečně přiznat, že jsem dřevěná a jiné to už zřejmě nebude. Jelikož mé velkolepé plány na zkrášlení tohohle mého kousíčku internetu samozřejmě ztroskotaly, jak jinak. Začalo to už včera nevydařeným obrázkem do záhlaví a pokračovalo to tím, že mi nejde nakonec nahrát obrázek vůbec žádný. K tomu mi milý notebook občas nespolupracuje tak, jak bych si přála, což mě děsí, jelikož nechci, aby mi umřel. A vůbec, měla bych ho svěřit prvnímu důstojníkovi, aby mi jej dal zase trochu do kupy, neb je zabordelený zevnitř i zvenčí a já sama si s tím neporadím, neb mě kompjůtry nemají rádi.
No, smutná kvůli tomu nebudu. Blogísek prostě bude nějakou dobu vypadat takhle hnusně, než s tím něco vyvedu, a třeba jednou opravdu vytvořím něco epického.
Když už jsme u epických věcí, znáte druhy britských koček?Tardis, Delorean, Enterprise a jarní vzduch

20. února 2014 v 11:47 Kňučení
Jak jsem minulý týden neměla vůbec žádnou chuť cokoli dělat, tak teď pomalu nevím, co dřív. Přisuzuju to tomu jarnímu vzduchu, který voní všude kolem, slibuje veselejší zítřky a způsobuje optimistické myšlení. No, mluvím tochu jak nějaký zhulený hipík. Tak či tak, jaro se blíží a já z toho mám radost, protože tohle období bývá celkově takové veselé a mívám na ně hezké vzpomínky. Snad jen kromě toho loňského pseudojara, ve kterém byli nejlepší Avengers a jeden či dva výlety. Jinak bylo divné, stejně jako celý minulý rok, tak to snad tentokrát bude lepší.
Stejně si myslím, že tu budou zase Vánoce dřív, než nám to bude milé.
Jo, a můžete mi někdo vysvětlit, proč se mi na youtube teď pouští německé reklamy?

Oblíbenci: