Všude jsou lidi

24. října 2013 v 19:04 |  Kňučení
Štve mě, že musím tak brzy vstávat. Štve mě , že jsem pak tolik unavená a svět vnímám trochu zastřeně. Štvou mě lidi v práci i mudlové obecně. Voldemort je na mě zlý, jenže já ám přece jen asi trošu nebelvírské srdce a nebojím se ho. Mám podezření, že se ten ošklivý pán chystá provést mi tu věc, kterou už mi jednou vyhrožoval. No jo, jednou už jsem z rodiny krvezrádců, tak za to musím být potrestána :) Ale když jsem o tom tak přemýšlela, možná by mi bylo líp, kdyby se to uskutečnilo. Tak nebo tak, zřejmě v něčem jedu a nevím o tom, jelikož jsou mi všechny tyhle hloupé přízemní nutnosti dost jedno. Až nezvykle. Dělám, co se mi řekne, snažím se, i když to asi nestačí, a přitom mám soustavně hlavu v oblacích a je mi přes to všechno opravdu fajn.
V takových situacích ráda vzpomínám na jednu chytrou věc, kterou řekl Hagrid nevím už přesně kdy. Bylo to něco v tom smyslu, že co má přijít, to přijde, a pak se tomu budeme muset postavit. Že zatím není proč se znepokojovat. A tak se neznepokojuji, což tu lysohlavou osobu musí dost štvát, a směju se.Krom toho jsem ovšem zjistila, jak velký vliv má v práci ta Temná strana, a že nelze věřit nikomu a ničemu a je třeba dávat velký pozor, co řeknu. Donutilo mě to přemýšlet o tom, co bych chtěla dělat raději, co by mě bavilo. Zjistila jsem, že nic neumím a ničemu nerozumím a že nevím, jestli by se chovem von morčat a papoušků a podobné domácí havěti dalo uživit. Když jsme se o tom večer bavili, nějak mi to přišlo všechno hrozně líto a i přes to, jak je mi to celkem jedno, jsem zase moc plakala. A taky proto, že mě v té rozloženosti strašně dojímalo, že o mě má někdo takovou starost a mám se o koho opřít.

Jinak máme tak krásný podzim, až je to k nevíře. Zvlášť když uvážíme, že loni touhle dobou už začínalo sněžit. Na druhou stranu mi teď ale nepřipadá vhodná doba pro to, aby se posouval čas na zimní. Dost mi to vadí, ty dlouhé večery a pořád samá tma. Sice jsem si koupila dvě trička, štětečky a Cernit s tím, že budu kreativní, když na to budu mít čas. Také mám spoustu věcí, které chci vidět, jako například tu sedmou sérii Doktora a Hru o trůny a jiné věci. Stejně si ale myslím, že nedostatek světla a času na konice mě brzy začne velmi rozčilovat.

Mrzí mě, že jsem tento týden tolik unavená a nestíhám si to krásné počasí užít. Nestíhám nic, co bych chtěla. %Císt oblíbené blogy, psát na ten svůj, číst knížku o mozku nebo na něco koukat. Jsem unavená i přesto, že jsme dneska vstávali až ve čtyři! A zítra budeme vstávat až v PĚT! A mám ohromnou radost, že už je zítra pátek. O víkendu to bude lepší. Má být zase hezky a budeme moci jet na výlet. Ráda bych navštívila Plzeň, jelikož mám zálusk na jednu knížku, kterou bych si ráda pořídila a vůbec mám to město celkově ráda.

Tento obrázek nemá žádnou souvislost s článkem. Jeho účelem je pouze pobavit. A ano, je to Snape :D

Bohužel ovšem vzhledem k tomu, že je zítra ještě pracovní den a v sobotu bude výlet, dostanu se k počítači pořádně nejspíš až v něděli. Pokud mě tedy při zítřejším vyrábění brýlí nenapadne něco geniálně převratného než takové unavené kecy a stihnu o tom napsat. Co nadělám. Myslím ale, že příští týden by to mohlo být lepší. 


Komentáře

1 Hanyuu Hanyuu | Web | 24. října 2013 v 19:34 | Reagovat

Snape splnil svůj účel, vybouchla jsem smíchy hned, jak jsem rozklikla celý článek :D
Asi už mi pěkně hrabe, protože jsem četla 'sedmou sérii hry o trůny' a nechápavě na to zírala :D

Podzim... no jo, ono je docela fajn, že je teplo, ale tohle prostě není podzimní. Chodit venku v tričku jako v létě mi přijde padlé na hlavu a já bych raději už ten sníh.

2 Gabriella Gabriella | 25. října 2013 v 14:22 | Reagovat

[1]: Toho jsem em prostě musela dát, to jinak nešlo :D
A je dost možné, že jsem v tom stavu trvalého polospánku takovou blbost fakt napsala:D
Jinak je pravda, že takové počasí není moc normální pro tuhle dobu. Já si jinak nerada stěžuju, když vyloženě neleje nebo nefouká moc vítr, je mi to celkem jedno. Ale změny času opravdu nemám ráda.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Oblíbenci: