Pondělní deníčkový text

7. října 2013 v 14:19 |  Kňučení
"Kde je váš otec?"
"Na zahradě."
"A co dělá na zahradě?"
"Zemědělství."

Tento týden mě neštve, že je pondělí. Ono od té doby, co nechodím do školy, mě pondělky obecně štvou o dost míň, zvlášť když mám odpolední směnu, ale stejně. Když nemusím nikam, je to rozhodně o moc lepší.
Tedy, musela jsem pouze k zubaři. Zubař je suverénně nejhnusnější doktor ze všech doktorů světa a pravidelně mi ubližuje. Měla jsem z toho hrůzu, ale nakonec to nebylo tak strašné a hlavně jsem ráda, že už to mám za sebou. Jenm než se mi ten tyran v těch zubech začal šťourat, nebolely mě, teď bolí :)Ani mi nevadí, že o dovolené nikam nejedeme. Upřímně řečeno děsí mě představa balení věcí, mnohahodinové cesty někam daleko, sejné cesty zpátky a následného vybalování. Sice bych někdy moře vidět chtěla, ale jak mi kdysi můj drahý říkal, jsem ještě mladá a nokde není psáno, že určité věci musím stihnout do určité doby. Měl tehdy zase hrozně velkou pravdu.
Líbí se mi moci dlouho spát a pak ponocovat a jen tak se poflakovat doma a odpočívat, dělat věci co normálně a tak. Zítra pojedeme do Plzně, už jsme tam nebyli asi měsíc :) Projdeme se městem, pokud bude hezky, podíváme se, jaké cool věci mají v obchoďáku, půjdeme do kina a pak na mekáč. Jsem tvor skromný, takovýto výlet mi stačí. Navíc Plzeň je hrozně hezké město a kdybych se do města stěhovat z nějakého důvodu musela, šla bych tam. Taky proto, že tam jsou lidé normálnější a méně mudlovští než tady.

Stěhovat od rodičů se sice chystám, ale do žádného města ne. Ani ne příliš daleko, rodiče zůstanou vlastně našimi sousedy. Ale budeme mít vlastní dům a já už se na to celkem těším. Někdy víc, někdy méně, ale celkově ano. Včera jsme si o tom zase dlouze povídali. Ne sic eo takových praktických věcech, jako třeba kde na to vezmeme, ale o tom, co si tam dáme za husté věci.
Ve dvěřích do kuchyně bude dekorativně zaseklý nějaký sekáček. Na nějakých jiných dveřích bude americká žllutá policejní páska. V obýváku bude stát Iron Man nebo Darth Vader. Také mě napadlo, že by mohlo být hustý koupit si svítící masku Iron Mana, pověsit jí na zeď a případně jí používat jako lampičky :) Nejlepší ovšem bude ložnice: bude mít černý strop, aby měl projektor lepší obraz, a na něm budou fosforeskující hvězdičky. Na zdi si pak vyrobíme nějaký spacepainting.


A to si vážně moc přeju, protože hvězdy a planety a takové sci-fi věci se mi hrozně líbí. Nejkrásnější na tom je, že krom té Iron masky nic z toho nebyl mj nápad. Já jen udiveně poslouchala a nadšeně přikyvovala, jak moc se mi s tím vším trefil do noty. Nemůžu uvěřit, že jsem takový poklad nalezla v té pitomé práci.
Spacepainting mě obecně velmi zaujal. Líbilo by se mi něco takového vytářet, protože na to člověk zjevně nemusí umět bůhvíjak dokonale kreslit. Jde tam spíš o představivost, a to je bez diskuse moje parketa. Navíc máme internet, kde je spousta různých tutorialů, které by mě naučily provedly základy, a vůbec. Rozhodně o tom popřemýšlím, protože myslím, že by mě to mohlo dost bavit.
Jenže hlavní překážkou budou zase ty zatracené peníze, přesněji jejich nedostatek. Říká se, že o peníze přece nejde, a já stím zčásti souhlasím. Ale nikdo mi nevymluví, že kdybych jich měla víc, byla bych šťastnější.

Nějak mě ten blog začal hrozně bavit. Přestala jsem koukat jen na počet návštěv a píšu si sem, co se mi líbí. Někdo mi ty kecy komentuje a z toho mám největší radost.

Piju si tu kořen z mandragory, jen tak pro chuť. Poslouchám soundtrack z Doctora Who, protože se mi hrozně zalíbil, a taky Carmen a staré rockové pecky. Na vlasech mám zpět svou krásnou zrzavou barvu (a teď na ně musím být hodná, aby mi neutekly). Těším se na večer se skleničkou vína, svíčkami a gramofonem. Venku svítí slunce a je krásný barevný podzim. Jsem ráda, že alespoň týden nikam nemusíme.

Je mi fajn. Vážně je mi moc fajn :)


 


Komentáře

1 Hanyuu Hanyuu | Web | 7. října 2013 v 16:24 | Reagovat

Tak už zase zrzka? To docela rychle :D ... Já tu momentálně usínám u všemožných skladeb, co tu náhodně naklikám na youtube a asi bych nejradši umřela :D Od včerejška jsem nějaká chcíplá.

Plány máte hrozně hezký. Snad vám to vyjde :D

2 Gabriella Gabriella | Web | 7. října 2013 v 18:16 | Reagovat

[1]: Dost rychle, ta krabička s barvou v koupelně na mě tak dlouho volala, ať si jí na tu svou zatracenou hlavu napatlám, až jsem podlehla :) Už nikdy neudělám takovou blbost, jako jsem udělala s touhle svojí megazměnou :D

Plány jsou zatím jen plány, ale jestli vyjdou, bude to krásné. Uvidíme asi tak za rok :)

3 Gabriella Gabriella | Web | 7. října 2013 v 18:32 | Reagovat

[2]: A taky přeju brzké uzdravení :)

4 Hanyuu Hanyuu | Web | 8. října 2013 v 20:06 | Reagovat

[2]: Takhle akutně na mě většinou volá různé jídlo, které nebude držet hubu, dokud ho nesním :D

A díky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Oblíbenci: