Omlouvám se, příště už budu přemýšlet dopředu

27. října 2013 v 20:13 |  Kňučení
Nápad založit si blog byl v mém případě takový hrozně spontánní. S tou myšlenkou jsem si pohrávala už dříve, ale nidky nedošlo k jejímu uskutečnění.
Pak jsem se jednu osamělou, horkou srpnovou neděli dost nudila, a z té nudy jsem si jen tak založila blog. Bez rozmýšlení. Proto má tak debilní adresu. A proto jsem neměla žádnou pořádnou přezdívku.
O čem to blogování vlastně pořádně je a není mi začalo docházet až postupem času, když jsem psala nějaké články, začaly se objevovat komentáře a já objevovala více blogů a blogerů. Uvědomila jsem si, že tady na té jedné pitomé stránce, to patří jenom mě. Je to mé království, kde jsem svou paní, kde se můžu nějakým způsobem realizovat a když to budu dělat dobře a zajímavě, dostane se mi alespoň trochu tolik potřebného uznání. Můžu tu být kýmkoli chci, klidně i někým docela jiným, než ve skutečnosti. Ale to nedělám, jelikož si od blogu slibuju nalezení určitým způsobem přátel a špatně bych dopadla, kdybych se nějak přetvařovala. Stejně jakékoli lhaní nesnáším.
Nic z toho mi ovšem nebrání v tom zvolit si tady pro to prostředí nějaké hrozně cool neotřelé jméno vyjadřující mé královské postavení v té mojí virtuální říši.
Uvědomuju si, že jsem o tom měla přemýšlet dřív, než jsem si ten blog založila. Že je to neskutečně blbé a trapné a otravné a vůbec všechno. Nebudu mít nikomu za zlé, když si to o mně někdo bude myslet.
Ale je to tak, jak jsem řekla. Tady to patří mně a já si tady můžu dělat co se mi zachce. Třeba si měnit přezdívku každý týden nebo tak, ale to dělat nechci. Přezdívku si změním teď, ještě jednou a slibuju, že je to naposledy.

Počínaje davcátým osmým říjnem roku dva tisíce třináct se budu mezi blogy vyskytovat jako Mercy Finch. Mocná havrasárská čarodějka, která jednou zachrání vesmír.

Má to pro mě určitý význam, který pro ostatní příliš důležitý není. A budu se tak vyskytovat i na tom praštěném Asku.

Omlouvám se za svou pitomou rozržitost a nerozhodnost a doufám, že mě za ten trestuhodný skutek moji drazí čtenáři neukamenují a hlavně neopustí.

 


Komentáře

1 Hanyuu Hanyuu | Web | 27. října 2013 v 21:47 | Reagovat

Přezdívka ti musí sedět a musíš se s ní cítit, takže jsem pro to, klidně ji měnit každý den, dokud nedojdeš k té, která ti bude vyhovovat. Já taky měnila přezdívku, jednou, v deseti letech jsem si totiž hodila jednu ještě na Xchatu, ze srandy, a ta mi pak vydržela ještě dlouhé roky na lidech i na blogu... a i když mi dobu nevyhovovala, hrozně dlouho jsem to s ní přežívala a sama jsem cítila, že to už není ono a chtělo to změnu, takže máš mou plnou podporu...
S tím je vždycky jediný problém a to ten, že když už si na tebe lidi nějak zvyknou, občas tě hned nepoznají, ale oni si zvyknou :D

2 Kelly Kelly | Web | 28. října 2013 v 10:04 | Reagovat

[1]: Jo, jednou modrá ryba, navždy modrá ryba, že? :D

Já jsem dlouhou dobu byla Kelly a když jsem si zakládala svůj současný blog, změnila jsem si přezdívku na Dori. Chtěla jsem zpřetrhat vazby s minulostí, nechtěla jsem, aby mě našli ti, co jsem znávala. Ale... prostě to nebylo ono, nebyla jsem Dori, byla jsem prostě Kelly a já se cítila tak strašně nesvá, že jsem to nakonec změnila nazpět a teď už bych to dobrovolně nikdy nezměnila xD
A jak řekla Hanyuu, měň tak dlouho, dokud spokojená nebudeš a pokud už takhle spokojená jsi, je to jen dobře ;)

3 MercyFinch MercyFinch | Web | 28. října 2013 v 17:55 | Reagovat

Oběma díky za podporu, vážně jsem čekala spíš nepochopení. Teď se mi to takto fakt líbí, ale při své nekonečné roztržitosti a nerozhodnosti za sebe moc neručím :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Oblíbenci: