Konce a začátky

1. září 2013 v 11:00 |  Kňučení
Máme zase září. A přestože nemusím mít žádné deprese z konce prázdnin a návratu do školy, stejně je mi trochu smutno. Tedy, končí mi dovolená, to už důvod ke smutku je. Přece jen je to ale poněkud zvláštní.

V noci jsem se budila s pocitem, že to léto hrozně uteklo, aniž bych si ho náležitě užila. Že jsem si myslela, že to bude mnohem lepší, když nebudu sama. A ono to loni možná bylo zábavnější. Jenže copak to šlo, nějak si užívat, když jsme byli více v práci než doma?
Náhodou, zažila jsem toho docela dost.
Byla jsem čtyři dny daleko od domova, sice ne u moře, jak jsem si přála, ale stejně. I v sousedním Německu ve spolkové zemi Rheinland - Pfalz bylo krásně. Přestože mě formule nebavily a hned první den jsem se tam složila :D
Jezdili jsme k vodě, což jsem si myslela, že už nikdy provozovat nebudu. A to bylo ohromně fajn.
Několikrát jsme navštívili naše krajské město, kino a obchoďáky. Mě se tam líbí, i když jsem tam za poslední rok byla víckrát než za celých dvacet jedna let života předtím :)
Pořídila jsem si sedmero papoušků, pro něž bylo nutné cestovat do zajímavých končin.
Pak tu jsou všechny ty podvečerní výlety po blízkém okolí, noční procházky kolem rybníka a povídání o všech důležitých i nedůležitých věcech.
A tenhle poslední týden, který sice nevyšel úplně podle představ, ale i tak byl krásný. Pili jsme lihoviny a poslouchali gramofon, byli jsme na výletě, povalovali jsme se na dece na poli na slabém sluníčku, dali jsme si dobrou večeři a zase pili lihoviny, hráli na Xboxu, koukali na Simpsonovi a Krajní meze a bylo nám fajn. Kdyby tak šlo zastavit čas, a svět by patřil jenom nám...

Tak si říkám, přece umím kouzlit a příležitostně cestuji časem, tak v čem je problém? :D Měla bych se podívat na Doctora. On mi to nějakým způsobem vysvětlí :)
Jinak za pět minut odjíždí vlak do Bradavic, tak doufám, že jste ho všichni stihli. Uvidíme se tam! Protože tipuju, že těch pár návštěvníků, kteří sem občas nakouknou, žádní mudlové nejsou :)

Víte co, ono nakonec bude všechno zase dobré. Musí. :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Oblíbenci: