Jak mě zbláznil Doctor

6. září 2013 v 11:20
Konečeně alespoň v pátek nemusím jít do práce dřív a mám trochu klid a čas sepsat zase nějaké geniální výžblepty. Tentokrát o tom, jak se sledování seriálů projevuje v kňuččím životě mezi mudly :)

Nevím, jak jsou na tom ostatní podobně postižené osoby, ale od té doby, co Doctora Who sleduju, jsem na to kouzelné slovíčko doktor obecně tak nějak citlivější. Jakože vždycky trochu zpozorním, když to někde zaslechnu, případně mi naskočí nějaká vzpomínka a přiblble se zaculím :) Epický moment byl, když jsem z rádia jendou zaslechla písničku, kterou jsem sice už znala a líbila se mi, ale nijak jsem jí nevyhledávala. Jenže pan Robert Palmer spustil refrén: Doctor, doctor, give the news, I have a bad case of loving you... :D Myslím, že netřeba dlašího komentáře. Od té doby to s oblibou vyřvávám, když jedu sama autem. Je to čarovné!
Taky už dost nerada říkám, že jdu s něčím k doktorovi. Raději řeknu, že jdu třeba na oční nebo tak, nebo radši nic. Lékaře příliš ráda nemám, Doktora bych navštěvovala s velikou radostí :)
Mám kočičku Rozárku. Během posledních dvou měsíců byla postupně přejmenována na Rose.
Dál mám jednu historku z našeho pobytu v Německu. Stáli jsme tam ve frontě, byla tam spousta lidí, což nemám ráda, taky jsem byla nevyspalá a málo jsem jedla a pila. Tak jsem se z toho prostě složila. Pamatuju si, že jsem říkala, že se mi hrozně motá hlava a že chci jít někam na stranu. Daleko jsem nedošla :) Když jsem se začala probírat, slyšela jsem kolem sebe spoustu Němců, jak říkají něco nesrozumitelného. A pak k mým oslabeným kňuččím uším dolehla kouzelná větička: "Should I call the doctor?" To jedno nevinné slovíčko mě docela rychle probralo :D
Určitě by se toho našlo ještě víc. A víte co, mě to dost baví. Normální mudlovský svět tím tak trochu dostává nový rozměr a je zábavnější a veselejší :) Pokud by nějaký náhodný kolemjdoucí měl podobný postřeh, budu ráda, když se o něj podělí :)
 


Komentáře

1 Kelly Kelly | Web | 13. září 2013 v 12:28 | Reagovat

Za ty skoro dva roky, co DW sleduju, taky jsem na sobě zpozorovala, že co se týče slova "Doctor", tak jsem taky o moc citlivější :D A vůbec tak nějak kolem všeho, mám tendence ve všem vidět všechno z DW :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Oblíbenci: