Já nevím

15. září 2013 v 17:48 |  Kňučení
Nevím. Zkrátka nevím. Ani nevím, jak bych popsala své současné rozpoložení. Řekla bych, že jsem tak nějak...mimo. Pořádně nevnímám, co se kolem mě děje, ani co dělám, tak nějak proplouvám ztracená ve svých myšlenkách, které jsou stejně takové většinou okrajové a bez významu. Cítím se unaveně, přestože k tomu nemám žádný důvod. A tak měkce a smířeně.

Je zase takové divné ospalé počasí. Barák je promrzlý a za oknem to vypadá, že bude každou chvilku pršet, ale ve skutečnosti je tam příjemně. Jen zataženo. Stačily mi jen jedny ponožky :)
Konice s krásnou srstí má zraněnou nožičku, a tak jsem se s ní šla projít hezky po svých. Občas to vůbec není na škodu. S My little pony jsem vyrazila zase do lesa, ale byla jsem ztracená v myšlenkách a občas mě překvapilo, že sedím na koni. Sice by se to nemělo, ale to se také snáze řekne než udělá. Pony už stejně vlastním sedm let, a tak je na takové moje stavy už zvyklá.
Přesto se mi venku víc než tu dobu s konicemi být nechce. Na sezení venku je moc chladno. Šla bych se projít, ale zase ne sama. Je to komplikované :)
Chci napsat nějaký souvislý článek o tom, co jsem vlastně zač. Jenže teď na to nemám vůbec náladu. Nebudu to nijak lámat, nemělo by to cenu.

Přežili jsme první školní víkend, i když byl jen poloviční. Stejně to mám takové zastřené. Páteční večer byl krásný, ale brzy jsem upadla do kómatu. Včera jsem si celý den připadala opuštěně, i když to tak nebylo a můj milý mi celý den psal, co dělá. Jenže já nemůžu být šťastná, když vím, že on musí být ve škole a trpí tam jako Hus. Ani mi nejde spát, když vím, že on nemůže. Tomu říkám spřízněné duše :) Jen mám radost, že má takovou radost z nového telefonu. Tohle je zkrátka krásné, ne že ne. Včera jsme si pak zase pustili Krajní meze, a mě to hrozně zajímalo, jenže jsem viděla asi tak ani ne deset minut.

Vlastně mi ale nic nechybí. Jen bych si hrozně přála pustit si gramofon, vzít ho za ruku, jen tak ležet a nic jiného nedělat. Tak dlouho, dokud by se nám chtělo.

Řekla bych, že tahle písnička se k mé současné náladě hodí. Každopádně má hrozně zajímavý klip:

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Oblíbenci: