Vlasové ráno

22. srpna 2013 v 12:17 |  Kňučení
Tož jsem navštívila kadeřnici. Jelikož mě mé husté, kroutící se vlasy už zase rozčílily. Jsou krásné, mám je ráda, ale je jich hrozně moc! A i když se už dlouho snažím nechat si narůst dlouhé, ještě krásnější, nikdy to nedokážu vydržet. Teď tedy nastal ten čas, kdy mě ty divoké vlny začaly silně iritovat. Rozhodla jsem se tedy pro radikální a odvážný krok a vydala jsem se do našeho maloměstského übersalonu. Z této akce vzešlo několik poznatky.

Fascinuje mě, jak jsou kadeřnice se stálejšími zákaznicemi hrozné kámošky. Jedna taková seděla vedle mě, a celou dobu štěbetala o různých nesmyslech. Krabičková dieta, disco v Merklíně a jiné pařby, melíry, hadry, a tak. Samé povrchní hlouposti. A to jsem si tak říkala, že bych si mohla se slečnou, která mě měla na starosti, začít také povídat. Protože nemám skutečné kamarády. Mám jen svého milého a jednu známou, s níž si občas napíšu, ale neviděly jsme se přes dva roky a ona je teď v Praze a není to už co bývalo. Občas mě to mrzí. Ale stejně jsem teď na to mlépe něž třeba loni. Už nejsem úplně opuštěná a sama proti všem. Nicméně hledat kamarády v kadeřnickém salonu není dobrý nápad. Je to tam samý mudla a s těmi si nemám co říct.

Stříhání je příjemné. Až jsem při tom usínala, ačkoli jsem dnes spala dostatečně.

Hrozné ovšem je civět téměř hodinu na svůj ksicht do toho velikého zrcadla. To je špatné, špatné, špatné! Koukám na sebe a jen hledám, co je na mě špatně. Naštěstí jsem po chvíli hrůzy zaostřila zraky na své vlasy. Jejich pozorování mě zaměstnalo dostatečně, takže už jsem si neprohlížela, jak divně vypadám (navíc bez brejliček). Sledovala jsem, jak jsou krásně zrzavé, jak si přeju. A je, te spíš už bylo, jich tolik moc!

Celkově jsem ale velmi spokojená.

Jen se mi příliš nechce do práce. Protože tam přijdu a všechny slepice začnou kvičet, jak mi to hrozně slušííí. Přitom si myslí pravý opak a od těch vlasů až po konice mi závidí, hlavně jedna osoba tam. To jsou také hrozní nudní otravní mudlové, kteří mě nechápou, i když předstírají že ano. A pak si za rohem vypráví, jak jsem divná. No jo.
Aspoň tam pak budu celé odpoledne sama a budu mít klid. Na Doctora!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Oblíbenci: