Už si přeju večer

16. srpna 2013 v 15:04 |  Kňučení
Byl to totiž docela únavný týden. Ačkoli jak jsem zjistila, když jsem byla v naší überkanceláři sama, nikdo mi tma nestresoval, nevykládal zbytečné nesmysly a ani vedení neotravovalo, bylo to v zaměstnání celkem i příjemné. Rozhodně snesitelnější a rozhodně jsem se vracela domů s čistou hlavou a v klidu.


Jediné, co mě trochu rozrušilo, byl časný příchod kolegyně, kterou ale skutečně nemám ráda. Myslí si, že jsem úplně pitomá, tudíž se domnívala, že nebudu stíhat a bude mi muset hrozně pomoct. Haha, a já jsem to všechno v pohodě zvládala :D Tak tam seděla kousek ode mě, nemluvila, a tvářila se jak kdybych jí způsobila smrtelnou křivdu. Zbytek pracovní doby jsem pak strávila úvahami nad tím, jak někdo může být tak neskutečná arogantní dylina. Protože to ona je. Ale takovým lidem já se obvykle v duchu potichu směju.
Po hodně dlouhé době jsem si také mohla užít pohdový pátek, malou sobotu :) Protože nidko nepřišel s nějakou peckou, jak bylo v posledních měsících zvykem. Jen se nejde dřít v neděli. Což já jsem stejně nechodila a jsem ráda, že se ten můj pacholek konečně pořádně vyspí.
Přesto se mi moc ulevilo, když jsem si ve dvě odpoledne konečně odpíchla odchod. A už si moc přeju, aby byl večer. Večer se stavíme u rybníka nakrmit ryby a kachny, dáme si doma špenát nebo na benzíně pizzu a rockstar a nebudeme muset jít brzy spát. I když nejspíš budeme dost unavení.
No a zítra se vydáme konečně do té Plzně. Těším se na film, ráda bych také něco ulovila v levných knihách a hlavně navštívím zverimex. Chci nové zebřičky, protože mi bohužel jeden maličký holoubek skonal, ale pokud by náááhodou měli emilovitého tvora za rozumný peníz, asi bych si koupila radši jeho :)

Jen do toho večera, řekněme do osmi, mi to připadá jako jěště hrozná doba. Že se snad nedočkám. Ale ono to už rychle uteče. Musím se postarat o konice a vzít je pořádně ven, pak se také musím trochu věnovat ptačímu společenství a jestli se náhodou budu hodně nudit, vždycky je tu přítel internet :D
 


Komentáře

1 Šukatérka Šukatérka | Web | 17. srpna 2013 v 17:42 | Reagovat

Taky mám někdy takovej den, kdy už se nemůžu dočkat večera, to čekání mi přijde hrozný a hodiny, co mě dělí od večera nenávidím.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Oblíbenci: