Takový normální pracovní den

14. srpna 2013 v 19:22 |  Kňučení
Že se v naší fabrice nachází velmi pestrá přehlídka různých idiotů a jednodušších lidí víme dávno. Ovšem občas mě to tam dokáže znovu překvapit.
Jako dnešního dne. Můj milý mi o přestávce povídal, že se chystá velký brífink, protože někteří zaměstnanci nezvládají základní hygienu a svým smradem obtěžují ostatní. Myslela jsem, že si zase dělá srandu, protože jsem nemyslela, že je to tam až tak kritické. Srandu si nedělal. Skutečně se svolalo celé patro a řešilo se, jak někteří zřejmě nemají na mýdlo nebo jim doma neteče voda, a jak to nepříznivě působí na jejich kolegy. Docela mi nad tím zůstával rozum stát - člověk by si řekl, že pracující lidé budou mít už trochu rozum, ale ono ne. Když se jim musí v práci vykládat o tom, že by bylo dobré se každý den trochu umýt. V tom institutu to jde z kopce, a pořád víc a víc. V současné situaci mi připadá velmi podivné, že jsem tam dokázala najít svoji spřízněnou duši, jak já s oblibou říkám, ze všech mudlů tu nejkouzelnější osobu :)

Odpoledne po práci jsem vyrazila na velké nákupy. Koupila jsem si spoustu hustých a krásných věcí a mám z nich radost. Jen mě to všechno dost unavilo. Přece jen vstávání ve 3 ráno se nemůže obejít bez následků.

Nicméně se nám už velmi blíží víkend, výlet do Plzně a film o panu Jobsovi. Už se těším :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Oblíbenci: