Shopping a divoké sny

28. srpna 2013 v 17:10 |  Kňučení
Abych pravdu řeklaa, výraz shopping nesnáším :) Evokuje ve mě takové ty barbíny a podobné dylinky, jejichž největším koníčkem je móda a které o víkendu okupují obchodní domy s cílem ulovit co nejvíc značkových hadříků a podobných zbytečností. Neříkám, že není fajn se hezky obléknout. Ale jde to i bez toho, abych provozovala výše zmíněné věci a utratila tisíce.
Navíc o hadrech to stejně dneska nebude.

Udělali jsme si jediný dovolenkový výlet. Zase do Plzně, kde jsme přibližně tak každé dva týdny :D Ale co na tom, mě se tam prostě líbí. Je tam spousta skvělých věcí a obchodů, taky je to hezké město a hlavně lidé jsou tam takoví normálnější než tady v blízkém okolí. Takoví méně mudlové, řekla bych :) Tam jsem si i s pochybně vyhlížejícím a evidentně zhuleným člověkem popovídala inteligentněji než s kýmkoli například v práci. Ale to už odbočuju moc daleko.
Dnes jsme navštívili centrum, kolem náměstí. Je tam spousta takových malých zajímavých krámečků, parčíky, divadlo, univerzitní knihovna a podobné krásné věci. Já jakožto hrozný vidlák jsem z toho pokaždé unešená :D
A konečně jsem navštívila taky veliké Levné knihy. Tam jsem se musela hodně držet, abych neodnesla polovinu věcí, protože u těch knížek za málo peněz ztrácím rozum. Kdybych si koupila všechno, co se mi tam líbilo, málo peněz už by to rozhodně nebylo :D Nakonec jsem se rozhodla pro čtyři tituly, které vypadaly nejzajímavěji, a to Velký Gatsby, Chování nočních motýlů, Slečna Pettigrewová začíná žít a Jak mi Starbucks zachránil život. Jsem na to velmi zvědavá :)
Hnusná mobilní kvalita, ale já ani pořádně nevím, kde mám normální foťák :D

V noci se mi zase zdály hrozné šílenosti. Nejvíc mi utkvěla v paměti jedna o jakémsi Doctor Who Conu, kde jsem byla s bratrem, naší máti (wtf??) a s nějakou kamarádkou, kterou ve skutečnosti nemám. Potkala jsem tam několik lidí, jejichž blogy s oblibou navštěvuji, a vysvětlovala jsem bratrovi, o čem ten seriál vlastně je. S tou kamarádkou jsme se pak fotily s nějakým slovenským dabérem a hrozně jsme vykřikovaly, že se určitě musíme vyfotit s kýmkoli, kdo se jmenuje John. Že je to jako hrozně cool jméno nebo co :D
Dost dobře nechápu, co to jako mělo znamenat a jak to vzniklo :D
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Oblíbenci: