Nedělní večery

11. srpna 2013 v 19:28 |  Kňučení
V neděli večer bývám obvykle ve stavu větší či menší úzksosti způsobené obavami z toho, co přinese nadcházející pracovní týden.

Dnešního dne jsem ovšem docela klidná. Protože se přece není čeho bát. Je to jen fabrika z velké většiny plná idiotů a omezenců, kteří mi za to nestojí. A mám několik hezkých věcí, na něž se můžu těšit.
Ještě dnes večer mě nejspíš navštíví má nejmilovanější osoba na světě a půjdeme se někam projít, vychutnávat letní večer a povídat si o všem, co se nám během dne přihodilo.
V úterý navštívím paní oční lékařku a poprosím jí o kontaktní čočky, aby už mě tolik neobtěžovaly mé ošklivé brejličky a abych mohla normálně nosit nějaké krásné sluneční.
Nechám se trochu ostříhat, protože mám příliš vlasů, nemají žádný tvar a nedají se nijak inteligentně upravit.
Koupím si tu ťamanskou kabelku, která se mi líbí, jelikož konečně budu moct, a je mi jedno, že je ťamanská, protože značkové věci mi připadají povrchní a zbytečné.
Některý den můžeme zase spát v jednom z víkendových obydlí, což se stalo krásnou tradicí od návratu z Německa, kdy jsme po dlouhé době spali odděleně a on mě chudáček v noci hledal a nemohl spát.
Také se nám blíží celý volný týden, kdy si budeme moci užívat tak trochu letní prázdniny a jeden druhého.
A výlet do Plzně na film o panu Jobsovi.
A má být hezky :)

Vážně to nebude tak hrozné. Protože jsem to prostě řekla! A to i přes to, že nás čeká vstávání ve 3.15, návraty domů kolem třetí, málo času a energie na konice, ptačí společenství a jiné věci. Kromě těch večerních procházek.
A když ty budou, tak prostě musí být dobře :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Oblíbenci: