Srpen 2013

Na podzim

29. srpna 2013 v 20:42 Na poslouchání
Občas si ráda poslechnu něo takového trochu indie. Jak by řekli někteří, koho znám, trochu přitepleného. Ale je to takové klidné a příjemné, třeba ke čtení, jako kulisa k jiným čnnostem nebo na usínání. Hlavně je to hrozně, hrozně podzimní :)

Shopping a divoké sny

28. srpna 2013 v 17:10 Kňučení
Abych pravdu řeklaa, výraz shopping nesnáším :) Evokuje ve mě takové ty barbíny a podobné dylinky, jejichž největším koníčkem je móda a které o víkendu okupují obchodní domy s cílem ulovit co nejvíc značkových hadříků a podobných zbytečností. Neříkám, že není fajn se hezky obléknout. Ale jde to i bez toho, abych provozovala výše zmíněné věci a utratila tisíce.
Navíc o hadrech to stejně dneska nebude.

Zvuk ticha

27. srpna 2013 v 13:32 Kňučení
Hello darkness, my old friend,
I've come to talk with you again,
Because a vision softly creeping,
Left its seeds while I was sleeping,
And the vision that was planted in my brain
Still remains
Within the sound of silence...

I liked this song before it was cool

26. srpna 2013 v 12:55 Na poslouchání
Takzvaný Atlas hub, lépe známý jako Facebook, mi ukázal komický obrázek:


Sevenday weekend

25. srpna 2013 v 18:40 Kňučení
Tedy, abych byla přesná, tak to bude volných dnů celkem devět. A já si pořád úplně neuvědomuju, co to všechno znamená. Což bude možná v konečném důsledku lepší.

You´ll never forget your first Doctor

25. srpna 2013 v 12:17 O něčem konkrétním
Skalní fanoušci mě nejspíš ukamenují, ale víte co, mě je to tak nějak docela jedno :) Cílem tohoto článku rozhodně není kohokoli nebo cokoli nějak urážet. Vyjadřuje jen a pouze mé subjektivní názory, dojmy a pocity. Nechci je také nikomu vnucovat, jen popsat.

Hej little train

23. srpna 2013 v 11:56 Na poslouchání
Dost mi to připomíná tu hroznou uklízečskou éru. A taky to, jak jsem na tom teď dobře a jaké jsem měla při vší smůle štěstí.
A že bych se podívala na Relikvie smrti. Obě. Jen nevím, skara, KDY!

Vlasové ráno

22. srpna 2013 v 12:17 Kňučení
Tož jsem navštívila kadeřnici. Jelikož mě mé husté, kroutící se vlasy už zase rozčílily. Jsou krásné, mám je ráda, ale je jich hrozně moc! A i když se už dlouho snažím nechat si narůst dlouhé, ještě krásnější, nikdy to nedokážu vydržet. Teď tedy nastal ten čas, kdy mě ty divoké vlny začaly silně iritovat. Rozhodla jsem se tedy pro radikální a odvážný krok a vydala jsem se do našeho maloměstského übersalonu. Z této akce vzešlo několik poznatky.

Dopolední přemýšlení

19. srpna 2013 v 10:01 Kňučení
Pár dnů to teď vypadalo, že se ještě na chvíli vrátilo léto. Popravdě se mi to příliš nelíbilo, protože ty mírnější venkovní teploty mi vyhovovaly daleko více. Ovšem dnes už to vypadá zase dost podzimně.

O nákupech, mudlech a kouzlení

18. srpna 2013 v 13:02 O něčem konkrétním
Ono to tak většinou bývá, že když si něco hrozně plánuju a těším se na to, nějak se to pak zamotám a dopadne to zvláštně.
A tak jsem si teď celý týden vymýšlela, jak pojedeme do Plzně a navštívím Levné knihy, kde se dá sehnat spousta zajímavých věcí za málo peněz, a zverimex, kde si koupím nové zebřičky a nějaké věci pro papouchy. A taky na kino. A na mekáč.
Oblíbenci: